Revizyon

Revizyon & Modernizasyon

Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir.
Ürünlerimizi güven içinde ve en iyi performansla kullanabilmemiz, sağlıklı işleyen servis ve modernizasyon süreçlerinin birbirleriyle ilişkili yürütülmesi sonucu gerçekleşmektedir. BEŞGEN ASANSÖR gelişen teknolojiye ve yenilenen yönetmeliklere paralel, güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan düzeyli sistemlerle mevcut tesisi yeniler.
Modernizasyon; aynı zamanda bakım ve enerji maliyetlerini azaltarak, güvenliği güçlendirerek masrafını geri ödeyen bir yatırımdır. Modernizasyonla yeni standartlar, gelişen emniyet sistemleri, enerji tasarrufu, seyir konforu kısacası görsel ve teknik anlamda birçok talebinizin karşılanması mümkün olacaktır.
Asansör revizyonunun getireceği avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;
– Güvenlik standartlarının arttırılması sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlanmış olur.
– Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi sayesinde daha estetik bir görünümün oluşturulması sağlanmış olur.
– Asansörün daha konforlu çalışmasını sağlanmış olur
– Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Beşgen Asansör