Yasal Uyarılar ve Kullanım Şartları

Web sitemizi ziyaret etmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 • Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Beşgen Asansör A.Ş., Yönetim Kurulu Üyeleri, Yöneticileri, Çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Beşgen Asansör A.Ş.’nin yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.
 • Bu web sitesinin yatırımcı ilişkileri linkinde finansal veriler sunulmaktadır. Bu finansal veriler yalnızca bilgi amaçlı olup, hiçbir ticari amaç taşımamaktadır. Beşgen Asansör A.Ş., sitesinde barındırdığı bu finansal bilgiler ile finansal ve yatırım danışmanlığı hizmeti vermemektedir. Bu nedenle sadece bu finansal bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
 • Şirketimiz web sitesindeki her türlü ses, görüntü, metin içeren bilgi, belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, Beşgen Asansör A.Ş.’ye ve bağlı ortaklık ve iştiraklerine aittir. Yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin izni dahilinde kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır.
 • Bu web sitesinde adı geçen diğer şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.
 • Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz ya da herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Beşgen Asansör A.Ş. web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.
 • Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.
 • Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Beşgen Asansör A.Ş. için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
 • Beşgen Asansör A.Ş., internet sitesinden ulaşabileceğiniz diğer internet siteleri hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri
 • Beşgen Asansör A.Ş.’nin bu internet sitelerindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak kullanıcıya bağlıdır.
 • Web sitemiz bu tür tehditlere karşı özel yazılım ve donanımlarla koruma altındadır, güvenlik yazılımlarının ve donanımlarının henüz tehdit olarak algılamadığı yeni casus yazılımlar yine de tehdit oluşturabileceğinden dolayı, kullanıcı tarafında oluşan zararlardan Beşgen Asansör A.Ş. sorumlu değildir.
 • Web sitemizde Cookie (Çerez) kullanılmamaktadır, fakat ileride kullanılması durumunda internet sitemizde uyarı yapılacaktır. Uyarıyı dikkate almak kullanıcının inisiyatifindedir, bu nedenle oluşabilecek her türlü zarar kullanıcıyı bağlamaktadır, hiçbir şekilde Beşgen Asansör A.Ş. sorumlu değildir.
 • Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek Beşgen Asansör A.Ş.’ye bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve Beşgen Asansör A.Ş.’nin herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş olursunuz.
 • Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren burada yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Beşgen Asansör A.Ş., bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek Beşgen Asansör A.Ş. ve/veya grup şirketleri ile 3.şahısların zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.
 • İnternet sitemize kişisel bilgilerini bırakan tüm kullanıcılar; Beşgen Asansör A.Ş. ve diğer bağlı ortaklıklar ve iştirakleri tarafından kişisel bilgilerinin kullanılarak her türlü yeniliklerinden, promosyonlarından, sadakat projelerinden, iş birlikteliklerinden, reklamlarından, duyurulardan, ürünlerinden, hizmetlerinden ve iletişim faaliyetleri hakkındaki olası tüm kanallardan bilgi almayı kabul etmiş sayılır.
 • Beşgen Asansör A.Ş. internet sitesine girmiş olduğunuz kişisel bilgiler Beşgen Asansör A.Ş. ve diğer bağlı ortaklıklar ve iştirakleri tarafından kullanılmasına, işlenmesine, saklanmasına 3. şahıslarla paylaşılmasına, anonimleştirilmesine muvafakat etmiş bulunmaktasınız.
 • Web sitemizde kayıt altına aldığınız iletişim bilgileri kullanılarak; Bilgilendirme, reklam, duyuru, kampanya, promosyon bilgileri tarafınıza gönderilebilir. Bu mesajları almak istemiyorsanız; profil sayfası altında bilgilerimi güncelle bölümünde yer alan “Bilgilendirme e-postaları almak istiyorum.” kutucuğunda bulunan işareti kaldırmanız gerekmektedir. Sitemize giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiş sayılır.
 • Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Karabük
 • Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.
 • Bu yayın, Beşgen Asansör A.Ş.’in izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

Web sitemiz kullanmaya başladığınızdan itibaren yukarıdaki kullanım şartlarını okumuş, anlamış ve yükümlülüklerinize uygun şekilde hareket edeceğinizi taahhüt etmiş olursunuz. Aksi takdirde Beşgen Asansör A.Ş.’in uğrayacağı tüm zararı ödeyeceğinizi kabul ve taahhüt etmiş olursunuz.

Beşgen Asansör