Bakım

Bakım & Servis

Asansörler sayısız güvenlik çözümleriyle birlikte tasarlanmışlardır. Bu güvenlik cihazları, ihtiyaç duyduğunuzda çalıştıklarından emin olmak için düzenli test, muayene ve bakım gerektirir.
Ekipmanlarınızın düzgün çalışması için düzenli bakım yapılması önerilir. Bazı parçalar aşınabilir ve diğer parçalardan farklı ömürlere sahip olabilir, acilen değişmesi gerekebilir, tıpkı otomobilinizin frenleri veya lastikleri gibi. Asansörünüzün mümkün olan en iyi çalışma düzeninde olmasını sağlamak için gayret gösteriyoruz.
Kaliteli ve iyi çalışır bir sisteme sahip olmak için sadece iyi bir firmaya montaj yaptırmak yetmez. Montaj yaptırılan asansörün satış sonrası servis hizmetine de önem verilmelidir. Firmamız satış sonrası departmanı ile bu servisi özenle ve süratle sağlar.
İyi bir servis teşkilatı, en az iyi malzeme ve iyi bir montaj kadar önemlidir. Firmamızın uzman teknik ekibi, portföyümüzde ki kayıtlı tüm asansörlerin periyodik koruyucu bakımını titizlikle yapar.

Asansörlerin düzenli bakımlarının yapılmasının faydaları kısaca şöyle özetlenebilir;
– Asansörlerin devamlı ve güvenli bir şekilde çalışması sağlanmış olur.
– Arıza yapma oranını düşürür.
– Tabii kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemelerin önceden tespit edilmesini sağlayarak kaza oluşma durumunun önlenmesi sağlanmış olur.
– Asansör makinesi, kumanda panosu v.b. pahalı asansör komponentlerinin düzenli kontrolü sayesinde bu malzemelerin kullanım ömrü uzar ve oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlenmesi sağlanmış olur.
– Kullanma ömrünün uzamasını sağlar.
– Daha konforlu ve verimli çalışma sağlanmış olur.
İlgili bina yöneticisi, asansörle ilgili tüm yasal sorumluluğu, bakım yapan asansör firmasına vermiş olur.

Beşgen Asansör